ADPU-nun Beynəlxalq əlaqələr üzrə prorektoru, professor Mahirə Hüseynova Fəxri Fərmanlarla təltif olunub
IMG_2469.jpg
ADPU-nun Beynəlxalq əlaqələr üzrə prorektoru, filologiya elmləri doktoru, professor Mahirə Hüseynova Fəxri Fərmanlarla təltif olunub:
• ADPU-nun rektoru, professor Cəfər Cəfərov tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub;
• Elm və Təhsil İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub;
• Səbail Rayon İcra Hakimiyyəti tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub;
• Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Fəxri Fərmanı ilə təltif olunub;
• Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Naxçıvan Bölməsi tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub;
• Naxçıvan Muxtar Respublikası Həmkarlar İttifaqları Şurası tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub;
• Azərbaycan Respublikası Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunub.

Vice-Rector for International Relations of Azerbaijan State Pedagogical University, Professor Mahira Huseynova, was awarded with Honorary Orders
IMG_2469.jpg
Vice-Rector for International Relations of Azerbaijan State Pedagogical University, Doctor of Philology, Professor Mahira Huseynova was awarded with Honorary Orders:
• Awarded with Honorary Order by the Rector of Azerbaijan State Pedagogical University, Professor Jafar Jafarov;
• Awarded with Honorary Order by the Republican Committee of the Trade Union of Science and Education Workers;
• Awarded with Honorary Order by the Executive Power of Sabail District;
• Awarded with Honorary Order of the Azerbaijan National Academy of Sciences;
• Awarded with Honorary Order by the Nakhchivan Branch of the Azerbaijan National Academy of Sciences;
• Awarded with Honorary Order by the Council of Trade Unions of the Nakhchivan Autonomous Republic;
• Awarded with Honorary Order by the Ministry of Education of the Nakhchivan Autonomous Republic of the Republic of Azerbaijan.